Hakkımızda

Kurulduğumuz 1989 yılında müşterilerimize haberleşme sistemleri ve iletişim altyapısı alanında çözüm ve hizmetler sunan 100% yerli sermayeli bir sistem ve servis sağlayıcısı olarak çalışmaktayız.

 

OTECH olarak müşterilerimizle işbirliği yaparak dünyanın önde gelen teknoloji firmalarının ürün ve çözümlerinin yanı sıra, bu çözümleri tamamlayan ve artı değer katan kendi çözümlerimizle, uçtan uca çözüm ve servis sağlıyoruz.

 

30 yılı aşan tecrübesi ile en yüksek hizmet ve çözüm kalitesini, dolayısıyla eksiksiz müşteri memnuniyetini sağlamak, OTECH’un ana misyonunu oluşturmaktadır.

 

Yetkin satış, destek ve yazılım geliştirme ekibi ile dikey faaliyet alanımızda, Türkiye ve yakın bölgenin en büyüğü olmayı hedeflemekteyiz.

 

Yüzlerce projeye imza atmış mühendis kadromuz ile bu güne kadar 1.000’den fazla kuruma bakım ve hizmet anlaşmaları çerçevesinde çözüm ortağı olarak hizmet verme fırsatını yakaladık.

 

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bir çok örnek projeye imza attık. OTECH ailesi olarak müşterilerimize yarının tümleşik ses, veri ve görüntü sistemlerini anahtar teslimi projelerle, kullanıcıların iş süreçlerine en yüksek katma değeri sağlayacak çözümlerle sunuyoruz.

 

Yüksek sayıda analog kullanıcıyı taşıyan Klasik analog ve Dijital Telefon Santralleri ve uygulamalarına verdiğimiz satış ve destekle edindiğimiz, hızlı ve etkin servis kültürümüzle yıllarca çalıştığımız firmaların takdirini kazanmayı başardık. Gelişen teknoloji ile kadromuzu geliştirip, konusunda uzman, yetkin personelleri ekibimize katarak büyüdük.

 

Günümüzün Birleşik Mesajlaşma Sistemi, VoIP uygulamaları, IP Telefonu, Çağrı Merkezi, DECT Telsiz Telefon sistemlerinde OTECH olarak ciddi bir birikime sahip olduk. Sürekli eğittiğimiz kadromuzla geleceğin bütünleşik sistemlerinin satışı, kurulumu ve servisi konularında yurt dışında da birçok ülkeye hizmet veriyoruz.

 

Yetkin kadromuzla müşterilerinin yapısal kablolama, Yerel Alan Ağı LAN, Geniş Alan Ağı WAN, Transmisyon ve İnternet Güvenliği gibi uygulamaları ses ve görüntü aktarımı uygulamalarıyla tümleştiren birçok projede entegre iletişim çözümleri sunuyoruz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR