Gigaset N870 IP PRO Baz İstasyonu
Gigaset N870 IP PRO Baz İstasyonu

Gigaset N870 IP PRO Baz İstasyonu

5,00
Marka : Gigaset
Fiyat : ₺16.500,00(KDV Dahil)

Ürün Detayları

Gigaset N870 IP PRO Baz İstasyonu


Büyük Fabrikalar İçin Özel Tasarlanmıştır

Gigaset N870 IP Pro Telefon sistemi, büyük fabrikalar, işletmeler için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Özel sistemi sayesinde, bölgesel olarak çalışma imkânı verir.


Güvenli ve Kaliteli İletişim

Özel teknolojisi olan N870 Multicell Dect Sistem ile VOIP çağrıları, kişiden kişiye şifreli bir iletişim sunar. Bu teknoloji sayesinde şifrelenmiş konuşmalar yapabilirsiniz, görüşmelerinizin yasadışı ulaşım sağlanmasına imkân yoktur. HDSP teknolojisi ile görüşmelerde karşıya en net sesler aktarılır.


Genişleyebilir Yapı

Baz istasyonu, 10 baza kadar dect managere ihtiyaç duymadan 50 kullanıcıyı tanımlamanıza izin verir. İşletmenizin boyuna göre dect telefon miktarınızı arttırabilirsiniz. Orta ölçekte, bir dect managerin altında tam 250 dect telefonu ve 60 baz olabilirken, büyük ölçekte ise 100 baz ve 20000 dect telefonu artırımını sağlayabilirsiniz.Geniş Alanlarda Hareket Özgürlüğü Sağlar

Büyük ofis binalarında, geniş kampüslerde, büyük işletmelerde veya fabrikalarda tüm Gigaset Dect profesyonel el cihazı kapsama alanında sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır.


Kolay Kurulum

Web tabanlı arayüzü, XML tabanlı konfigürasyon dosyaları sağlayıcı profilleri sayesinde konfigürasyonu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, sistem yöneticileri otomatik yapılandırma özelliğinden yararlanırlar.


Duvara Monte Edilebilir

İşlem gerektirmeyen otomatik yapılandırması sayesinde kolay kurulum sağlamasının yanı sıra duvara monte edilebilirdir.

 

 

Garanti Süresi: 24 Ay

Yurt Dışı Satışı: Yok

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR