Logitech MeetUp 4K Konferans Webcam 960-001102
Logitech MeetUp 4K Konferans Webcam 960-001102
Logitech MeetUp 4K Konferans Webcam 960-001102
Logitech MeetUp 4K Konferans Webcam 960-001102
Logitech MeetUp 4K Konferans Webcam 960-001102

Logitech MeetUp 4K Konferans Webcam 960-001102

5,00
Marka : Logitech
Fiyat : ₺33.660,00(KDV Dahil)

 

LOGİTECH OFFİCİAL BUSİNESS PARTNER 

 

KOLAYCA KONUŞUN

 

 

Odanın girişine ses ve videoyu yerleştirmek, doğal konuşmalara giden ilk adımdır. RightSound teknolojileri, daha yüksek ve düşük sesleri otomatik olarak düzenleyip gürültüleri engellerken konuşmaları da yakalayan hüzmeleme mikrofon düzenine sahiptir.

 

 

RIGHTSIGHT

 

Bilgisayar Görüşü

 

RightSight™ bilgisayar görüşü ile MeetUp, kamera pozisyonunu ve yakınlaştırmasını otomatik olarak ayarlayarak odadaki herkesi bulur ve kadraja alır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EK ÖZELLİKLER

5 KAT YAKINLAŞTIRMA

 

Sunum yapan kişileri kadraja alarak arka plandaki dikkat dağıtıcı öğeleri en aza indirin. Sizin gördüklerinizi katılımcıların da görebilmesi için beyaz tahtalara ve nesnelere yakınlaşın. Videolar, gelişmiş 4K görüntü algılayıcısı sayesinde ayrıntılara yakınlaştığınızda bile keskin ve nettir.

 

ÜSTÜN KALİTELİ KAMERA OPTİKLERİ

 

MeetUp, "balık gözü" efektiyle yüz ve mobilyalarda bozulmaya neden olmadan geniş bir görüş alanını yakalayabilen, özenle tasarlanmış, üstün kaliteli kamera optiklerine sahiptir. Yüzler doğal görünür, beyaz tahtada yazanlar okunabilir ve düz çizgilerde hiçbir bozukluk olmaz.

 

UZATILMIŞ KULLANIM MESAFESİ

 

Logitech MeetUp için Ekstra Mikrofon, sıkışık oda yapılandırmalarında daha fazla esneklik sağlar. MeetUp'ın yerleşik hüzmelemeli mikrofonları 4 metreye kadar en iyi performansını sağlar. Bu mesafeyi 5 metreye uzatmak için Ekstra Mikrofon ekleyin. İnsanlar masada veya duvara karşı otursa ya da odada gezinse de MeetUp için Ekstra Mikrofon sayesinde herkesin sesi duyulabilir.

BLUETOOTH® HOPARLÖR

Akıllı telefonunuzdan bağlı mısınız? Sesli konferansa mı katılıyorsunuz? MeetUp'ı akıllı telefonunuz veya tablet bilgisayarınızla eşleştirerek avuç içi cihazların sahip olamadığı olağanüstü ses netliği, düzeyi ve aralığının keyfini çıkarın.

 

KONTROLÜ ELE ALIN

Sesi ayarlamanız gerektiğinde, mikrofonu sessize almanız gerektiğinde veya kamera konumunu manuel olarak ayarlamak istediğinizde MeetUp’ın uzaktan kumandası, odanın her yerinden güvenilir ve ayrı denetim sağlamak için radyo frekansı (RF) sinyallerini kullanır. Ayrıca MeetUp’ı bir iPhone veya iPad ile kontrol etmek için ücretsiz Logi Remote uygulamasını indirin (iTunes’da bulabilirsiniz).

DUVAR KÂĞIDI

Matkabınız yok mu? Hiç sorun değil. VESA bağlantı noktalarını ekranın arkasına taktığınızda isteğe bağlı MeetUp için TV Bağlantı Aparatı, duvarda yeni delik açmadan MeetUp’ın konumunu ekranın üstüne veya aşağısına yerleştirmenizi sağlar.

 

RIGHTSENSE TEKNOLOJİLERİ

 

Logitech RightSense™ proaktif teknolojiler, görüntülü toplantıları kolayca ve otomatik olarak iyileştirir. RightSound, insan sesini optimize eder ve konuşma netliğini artırır. RightSight, kamerayı otomatik olarak hareket ettirir ve yakınlaştırmayı ayarlayarak herkesin kadrajda kalmasını sağlar. RightLight, aydınlatma koşullarına bakılmaksızın herkesin kamerada en iyi şekilde görünmesine yardımcı olur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR